THE 2

BMW serii 2 Gran Coupé.

THE 2

Odkryj nowe BMW serii 2 Gran Coupé w naszym salonie.

To nie zwykła jazda coupé, lecz niesamowite przeżycie: pierwsze BMW serii 2 Gran Coupé wprowadza nową, wyrazistą formę suwerenności do klasy kompaktowej. Jego ambicje jednoznacznie pokazuje nastawiona na osiągi estetyka. Nie elegancka, lecz ekstrawagancka. Nie konwencjonalna, lecz indywidualna. Nie codzienna, lecz nadzwyczajna. Z zaawansowanymi technologiami i perfekcyjnie dostrojonymi funkcjami dynamiki jazdy BMW serii 2 Gran Coupé wyróżnia się z tłumu, podążając własną drogą.

ODKRYJ NAJWAŻNIEJSZE CECHY.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.
Atrapa chłodnicy ze stylizowaną siatką
Bezramkowe drzwi
Końcówki rur wydechowych widoczne
Diodowe reflektory adaptacyjne
Diodowe lampy tylne
WNĘTRZE.
Zorientowany na kierowcę kokpit
Listwy ozdobne Illuminated Brooklyn
Wyświetlacz BMW Head-Up
Szklany dach panoramiczny
Sportowe fotele przednie
DYNAMIKA JAZDY.
Silnik BMW TwinPower Turbo
7-stopniowa skrzynia Steptronic
Sportowy układ kierowniczy M
BMW xDrive
Sportowy układ jezdny M
BMW serii 2
BMW serii 2
BMW serii 2
BMW serii 2
RADOŚĆ DLA OKA.
Nowe BMW serii 2 Gran Coupé to uosobienie nowej generacji kompaktowych Coupé. To model o dynamicznej sylwetce i wyjątkowych cechach, jak na przykład bezramkowe drzwi. Nowe BMW serii 2 Gran Coupé łączy elegancję i sportowy charakter.

NOWE BMW SERII 2.

Pewność siebie na całej linii.

BMW serii 2 Gran Coupé powstało, aby wyznaczać nowe standardy. Od wyrazistego przodu, poprzez lekko opadającą linię dachu wzdłuż bezramkowych drzwi, aż po sportowy tył z diodowymi lampami tylnymi – elegancja spotyka się z ekstrawagancją.
Wnętrze przekonuje zarówno swoimi ekskluzywnymi detalami stylistycznymi i wysokiej jakości materiałami, jak i dostępnym na życzenie w pełni cyfrowym kokpitem i centralnie umieszczonym ekranem o przekątnych 10,25 cala.
Elementy wyposażenia, takie jak szklany dach panoramiczny, nadają przy tym sportowemu wnętrzu niezwykłe wrażenie przestrzeni.

BMW serii 2
BMW serii 2

Nowe BMW serii 2

Model BMW 218i:
Automatyczna skrzynia biegów
Model Advantage
Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
Alarm
17-calowe obręcze kół
Pakiet BSI
KALKULACJA RAT W BMW COMFORT LEASE.
Opłata wstępna: 20%
Limit przebiegu: 15 000 km
Miesięczna rata leasingowa: 1 600 PLN netto*
BMW serii 2

* Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW 218i Gran Coupé za 155 700 zł brutto. Opłata wstępna 20%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontacie z nami.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWYM BMW SERII 2.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.