KRAKÓW ZACZYNA SIĘ W BMW M-CARS.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW M-Cars Libertów.

Dealer BMW M-Cars Libertów.

Dealer BMW M-Cars to firma z 25-letnią tradycją motoryzacyjną, wielokrotnie nagradzana za wysokie wyniki sprzedażowe i standardy obsługi klienta (Dealer Roku 2006, 2007, 2010, Dealer Sprzedaży Roku 2014). W 2016 roku M-Cars jako jedyny dealer na terenie małopolski uzyskał certyfikację i agenturę sprzedaży samochodów BMW M (M Performance).

Przygoda firmy M-Cars z marką BMW rozpoczęła się od salonu w Libertowie. Salon powstał w 2003 i właśnie obchodzi swoje 15-lecie. W tym roku dostosowany został do światowych standardów marki, powiększył także zakres działalności o markę MINI oraz samochody elektryczne BMWi. Kierunek rozwoju BMW M-Cars od zawsze wyznaczało zadowolenie klientów. Nowy salon to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, a świadczone w nim kompleksowe usługi spełniają najwyższe światowe standardy marki BMW. Nowy salon zajmuje powierzchnię 2000 m2, na dwóch kondygnacjach znajduje się ekspozycja nie tylko flagowych modeli marki BMW, klienci mogą poznać również elektryczne modele BMWi oraz samochody marki MINI. Obiekt posiada także nowoczesny autoryzowany serwis BMW, MINI oraz BMWi wraz z całą infrastrukturą ładowania samochodów elektrycznych.

Salon mieszczący się na ul. Josepha Conrada w Krakowie to obecnie jeden z największych salonów samochodowych w Polsce. Imponujący obiekt spełniający najnowsze standardy BMW z rozbudowaną ekspozycją samochodów nowych i motocykli BMW, serwisem, autoryzowanym, certyfikowanym serwisem blacharsko - lakierniczym, stacją diagnostyczną, a także samoobsługową myjnią to wzorcowa inwestycja na rynku motoryzacyjnym. Warto zaznaczyć, że w nowym obiekcie znajdują się garaże podziemne na 100 samochodów, z możliwością wynajęcia powierzchni na sezonowe przechowanie motocykli i samochodów. Dumą salonu jest powierzchnia (700 m2) znajdująca się na 3 piętrze obiektu, to właśnie tam możemy przenieść się w czasie. Muzeum samochodów zabytkowych BMW stoi otworem dla odwiedzających salon firmy.