Teraz w serwisach M-Cars oryginalne akcesoria zimowe BMW z pakietem korzyści aż do 30%.

Najlepsze rozwiązanie na każde wyzwanie.

Akcesoria zimowe 2019

Teraz w serwisach M-Cars oryginalne akcesoria zimowe BMW z pakietem korzyści aż do 30%.

Najlepsze rozwiązanie na każde wyzwanie

„Z ODPOWIEDNIMI AKCESORIAMI KAŻDA POGODA JEST DOBRA.”

Idealne przygotowanie. Dzięki oryginalnym akcesoriom jesiennym i zimowym BMW oraz licznym inteligentnym pomysłom w kwestii wyglądu zewnętrznego i wnętrza.

Jesienią spodziewamy się deszczu, a zimą śniegu i lodu – nie powinno to jednak być dla Ciebie żadną przeszkodą. Wycieczka z dziećmi, spacer z psem czy weekendowa podróż do ośrodka narciarskiego – gdziekolwiek się wybierasz, dzięki inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w oryginalnych akcesoriach BMW jesteś doskonale przygotowany i możesz w całości skupić się na spędzaniu czasu z najbliższymi oraz podziwianiu jesienno-zimowej aury.

BMW

Oryginalne akcesoria BMW - zewnętrzne i wewnętrzne

Bagażnik dachowy BMW.

Bagażnik dachowy BMW.

Wielofunkcyjny system bagażników dachowych jest kompatybilny ze wszystkimi nakładkami do bagażników dachowych BMW i pojemnikami dachowymi, a ich design jest perfekcyjnie dopasowany do samochodu. Montuje się go bardzo łatwo, a jego solidna konstrukcja i system zamykania utrudniający kradzież spełniają najwyższe kryteria jakości oraz bezpieczeństwa.
Pojemnik dachowy BMW.

Pojemnik dachowy BMW.

Nowoczesny pojemnik dachowy BMW w razie potrzeby zapewnia niezbędną dodatkową przestrzeń do przechowywania, robiąc jedyne w swoim rodzaju wrażenie także wizualnie – nie bez powodu został uhonorowany nagrodą red dot Design Award. Pojemnik dachowy w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami jest dostępny w trzech różnych rozmiarach. Idealnie sprawdzi się na dłuższe podróze w większym gronie.
Uchwyt BMW na narty i deski.

Uchwyt BMW na narty i deski.

Zamykany, wysuwany na bok uchwyt BMW na narty i deski snowboardowe gwarnatuje bezpieczne zamocowanie aż pięciu par nart lub czterech desek snowboardowych oraz łatwy załadunek szczególnie w przypadku wysokich samochodów. Jest kompatybilny ze wszystkimi bagażnikami dachowymi BMW oraz mieści także kijki narciarskie.
Wanienka do bagażnika BMW.

Wanienka do bagażnika BMW.

Antypoślizgowa wodoodporna i wytrzymała wanienka do bagażnika BMW. Charakteryzuje się wysoką krawędzią dookoła i estetyczną formą, chroni bagażnik przed zanieczyszczeniem i wilgocią. Jej czarny kolor i wstawka ze stali szlachetnej doskonale komponują się z wnętrzem pojazdu.
Dywaniki całoroczne BMW przednie.

Dywaniki całoroczne BMW przednie.

Idealnie dopasowane, wytrzymałe dywaniki całoroczne BMW. Cechują się wysoką krawędzią i estetycznym wyglądem, doskonale chronią przestrzeń na nogi z przodu przez wilgocią i brudem. Są dostępne w kolorze czarnym i posiadają wstawkę ze stali szlachetnej.
Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Innowacyjne diodowe projektory drzwiowe BMW o ulepszonej projekcji i ponadprzeciętnej trwałości użytkowej sprawiają, iż wsiadanie i wysiadanie z pojazdu dostarcza niezapomnianych wrażeń. Włączają się automatycznie po otwarciu drzwi, idealnie oświetlając obszar przed drzwiami grafiką wyświetlaną obok samochodu. Możliwy jest wybór różnych motywów, które gwarantują indywidualne oświetlenie przestrzeni przed drzwiami.

PROFESJONALNY SERWIS OPON I KÓŁ BMW.

Twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

U nas nie tylko wymienisz opony zimowe i letnie, ale także sprawdzisz głębokość bieżnika opon oraz stan układu hamulcowego. Wymianę opon i kół (łącznie z wyważaniem) oferujemy w idealnym stosunku jakości do ceny. Kontrolę i przegląd wykonujemy z najwyższą precyzją, a nasza usługa fachowego przechowywania kół (z myciem i wyważaniem) pozwoli Ci zaoszczędzić cenne miejsce.

Serwis BMW

„NAJLEPSZY SERWIS TO KLUCZOWA KWESTIA.”

Ciecz się spokojem podczas jazdy z dostosowanymi do Ciebie pakietami serwisowymi Serwisu BMW.

Ty koncentrujesz się na swojej podróży, a my zaopiekujemy się całą resztą. Poznawaj piękno przyrody i delektuj się każdym zakrętem w drodze do celu – jadąc wzdłuż wybrzeża czy też mijając zachwycające panoramy górskie. Po prostu jedź dalej z beztroskim poczuciem, że to my dbamy o pozostałe kwestie.

Oryginalne akcesoria BMW - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody