Tylko teraz w serwisach M-Cars akcesoria zimowe BMW z pakietem korzyści aż do 30%.

Idealne rozwiązanie na każde wyzwanie.

Akcesoria zimowe 2019

Tylko teraz w serwisach M-Cars akcesoria zimowe BMW z pakietem korzyści aż do 30%.

Idealne rozwiązanie na każde wyzwanie.

„Z ODPOWIEDNIMI AKCESORIAMI ZŁA POGODA NIE ISTNIEJE.”

Perfekcyjne przygotowanie. Dzięki akcesoriom jesiennym i zimowym BMW oraz wielu inteligentnym pomysłom w kwestii wyglądu zewnętrznego i wnętrza.

Jesienią spodziewamy się deszczu, a zimą śniegu i lodu – nie powinno to jednak być dla Ciebie przeszkodą. Wycieczka z dziećmi, spacer z psem czy weekendowa wyprawa do ośrodka narciarskiego – gdziekolwiek się wybierasz, dzięki inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w oryginalnych akcesoriach BMW jesteś doskonale wyposażony i możesz w pełni skoncentrować się na spędzaniu czasu z bliskimi oraz podziwianiu jesienno-zimowego piękna.

BMW

Oryginalne akcesoria BMW

Bagażnik dachowy BMW.

Bagażnik dachowy BMW.

Wielofunkcyjny system bagażników dachowych jest kompatybilny ze wszystkimi nakładkami do bagażników dachowych BMW i pojemnikami dachowymi, a ich wygląd jest idealnie dopasowany do pojazdu. Bardzo łatwo się go montuje, a jego stabilna konstrukcja i system zamykania utrudniający kradzież spełniają najwyższe kryteria jakości i bezpieczeństwa.
Pojemnik dachowy BMW.

Pojemnik dachowy BMW.

Pojemnik dachowy BMW w razie potrzeby oferuje niezbędną dodatkową przestrzeń do przechowywania, robiąc wyjątkowe wrażenie także wizualnie – nie bez powodu został uhonorowany nagrodą red dot Design Award. Nowoczesny pojemnik dachowy w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami jest dostępny w trzech różnych rozmiarach.
Uchwyt BMW na narty i deski.

Uchwyt BMW na narty i deski.

Zamykany, wysuwany na bok uchwyt BMW na narty i deski snowboardowe zapewnia bezpieczne zamocowanie nawet pięciu par nart lub czterech desek snowboardowych oraz łatwy załadunek szczególnie w przypadku wysokich samochodów. Może być używany w połączeniu ze wszystkimi bagażnikami dachowymi BMW i mieści również kijki narciarskie.
Wanienka do bagażnika BMW.

Wanienka do bagażnika BMW.

Antypoślizgowa wodoodporna i wytrzymała wanienka o wysokiej krawędzi dookoła i estetycznej formie chroni bagażnik przed zanieczyszczeniem i wilgocią. Jej czarny kolor i wstawka ze stali szlachetnej idealnie pasują do wnętrza.
Dywaniki całoroczne BMW przednie.

Dywaniki całoroczne BMW przednie.

Dopasowane, wytrzymałe dywaniki całoroczne BMW o wysokiej krawędzi i estetycznym wyglądzie chronią przestrzeń na nogi z przodu przez wilgocią i brudem. Są w kolorze czarnym i mają wstawkę ze stali szlachetnej.
Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Diodowe projektory drzwiowe BMW o ulepszonej projekcji i ponadprzeciętnej trwałości użytkowej sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z samochodu jest wyjątkowym doświadczeniem. Włączają się automatycznie po otwarciu drzwi, idealnie oświetlając obszar przed drzwiami grafiką wyświetlaną obok pojazdu.

SERWIS OPON I KÓŁ BMW.

Dobrze jest wiedzieć, że ważne sprawy znajdują się w dobrych rękach.

U nas nie tylko wymienisz opony zimowe i letnie, ale również zbadasz głębokość bieżnika opon i stan hamulców. Wymianę opon i kół (z wyważaniem) oferujemy w doskonałym stosunku jakości do ceny. Kontrolę i przegląd wykonujemy z najwyższą starannością. A nasza usługa fachowego przechowywania kół (z myciem i wyważaniem) pozwoli Ci zaoszczędzić zbędnego zachodu i cennego miejsca.

Serwis BMW

„NAJLEPSZY SERWIS: DLA MNIE TO KLUCZOWA KWESTIA.”

Ciecz się spokojem w podróży. Z dostosowanymi do Ciebie pakietami serwisowymi Serwisu BMW.

Ty skupiasz się na swojej podróży. My zatroszczymy się o resztę. Odkrywaj piękno przyrody i ciesz się każdym zakrętem w drodze do celu – jadąc wzdłuż wybrzeża czy też mijając zachwycające panoramy górskie. Po prostu jedź dalej z beztroskim poczuciem, że to my troszczymy się o całą resztę.

Akcesoria BMW - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody