BMW iX1

BMW iX1.

Pierwsze w pełni elektryczne BMW iX1 emanuje elektryzującą determinacją, a dzięki swojej funkcjonalności i wszechstronności inspiruje do przekraczania granic również w codziennym życiu:

  • Pewny siebie wygląd zewnętrzny dzięki monolitycznej stylistyce
  • Maksymalny komfort we wnętrzu dzięki aktywnym fotelom z masażem i podparciem lędźwiowym, zapewniającym komfort siedzenia
  • Nowoczesny kokpit multimedialny z innowacyjnym zakrzywionym wyświetlaczem i systemem BMW ID8 z obsługą dotykową i głosową

Zasięg do 438 km zapewnia pełną elastyczność.

BMW iX1 xDrive30:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany, WLTP): 17,3–18,4*
Zasięg elektryczny w km: 413–438*


BMW M8
BMW M8
BMW M8

ZASIĘG i ŁADOWANIE NOWEGO BMW iX1.

BMW iX

ZASIĘG NOWEGO BMW iX1 DO 438 KM*.

  • Idealny towarzysz również spontanicznych wycieczek: o zasięgu do 438 km*
  • Doładowanie na 120 km* w zaledwie 10 minut ze stacji ładowania o wysokiej mocy
  • Doładowanie nawet na 80% zasięgu w 29 minut z publicznych stacji szybkiego ładowania
* Dane wstępne, które mogą ulec zmianie.

BMW CHARGING: ŁATWO, ZAWSZE I WSZĘDZIE.

Ładowanie w domu.

Ładowanie w domu.

Dzięki szybkiej ładowarce uniwersalnej Twoje nowe elektryczne BMW iX1 oferuje wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego ładowania w domu już od momentu odbioru pojazdu. Jeśli chcesz, możesz jeszcze bardziej dostosować opcje ładowania do swoich potrzeb.
 Ładowanie w miejscach publicznych.

Ładowanie w miejscach publicznych.

Dzięki BMW Charging możesz ładować samochód w całej Europie w jednej z największych i stale rozwijających się publicznych sieci ładowania. Wszystko, czego potrzebujesz do ładowania w miejscach publicznych w Europie – karta BMW Charging i kabel do ładowania (typu 3) – zawarte jest już w wyposażeniu Twojego nowego BMW. Korzystaj również z innych atrakcyjnych cenników za ładowanie i ekskluzywnych korzyści dla nowych pojazdów.
 Usługi BMW Connected Charging.

Usługi BMW Connected Charging.

Rezerwuj stacje ładowania w pojeździe lub w aplikacji My BMW, otrzymuj szczegółowe informacje lub odkrywaj trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania – to właśnie jest komfortowe i proste ładowanie.

STYLISTYKA BMW iX1

STYLISTYKA BMW iX1
Stylistyka przodu.

Stylistyka przodu.

Charakterystyczna i duża, niemal kwadratowa atrapa chłodnicy z opcjonalnymi niebieskimi akcentami oraz płaskie, szeroko rozstawione diodowe reflektory adaptacyjne dają nowemu BMW iX1 mocną i elektryzującą prezencję.
Widok z boku.

Widok z boku.

Wyrazisty front i wyprostowana sylwetka dają nowemu BMW iX1 w widoku bocznym wyraźnie dynamiczny wygląd. Opcjonalne niebieskie akcenty w jednoznaczny sposób podkreślają elektryczny napęd tego solidnego samochodu.
 Stylistyka tyłu.

Stylistyka tyłu.

Dzięki połączeniu przezroczystego i przydymionego szkła oraz sześciokątnego kształtu* trójwymiarowe lampy tylne w kształcie litery L stanowią niepowtarzalny, nowoczesny akcent.
* Wyposażenie dodatkowe
 Intuicyjna obsługa w kokpicie.

Intuicyjna obsługa w kokpicie.

Wąski, pozbawiony ramki zakrzywiony wyświetlacz BMW z obsługą dotykową i głosową w nowym BMW iX1 przyciąga wzrok i stanowi centralny interfejs systemu BMW iDrive.
 Nowoczesna konsola środkowa.

Nowoczesna konsola środkowa.

Nowoczesna konsola środkowa ma przełącznik biegów, elementy obsługi najnowszej generacji oraz podstawkę do ładowania bezprzewodowego*.
* Wyposażenie dodatkowe.
 Bagażnik.

Bagażnik.

Oświetlony bagażnik BMW iX1 oferuje wiele możliwości pomieszczenia bagażu. Podnoszona podłoga i regulacja kąta nachylenia oparć kanapy tylnej pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń bagażową – i więcej miejsca na spontaniczne pomysły.

BMW iX1 xDrive30.*

W pełni elektryczny napęd

  • Moc: 313 KM (230 kW)
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 5,7 s.
  • Zasięg elektryczny: do 438 km*
  • Czas ładowania: od 10 do 80% w ciągu 29 min*
BMW iX1

KOMFORT I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ W NOWYM BMW iX1.

KOMFORT I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ W NOWYM BMW iX1.
Aktywne fotele przednie.

Aktywne fotele przednie.

Fotel aktywny dla kierowcy i pasażera obok zapewnia optymalny komfort siedzenia dzięki elektrycznie regulowanemu podparciu lędźwiowemu z funkcją masażu.
Szklany dach panoramiczny.

Szklany dach panoramiczny.

Otwarty szklany dach panoramiczny dostarcza świeżego powietrza i zapewnia przyjemną, jasną atmosferę wnętrza, również w stanie zamkniętym.
Hak holowniczy.

Hak holowniczy.

Hak holowniczy z elektrycznie składaną główką. Układ kontroli stabilności przyczepy i zabezpieczenie przed kradzieżą zwiększają bezpieczeństwo.
System asystujący kierowcy Professional.

System asystujący kierowcy Professional.

System asystujący kierowcy Professional automatycznie utrzymuje samochód na pasie ruchu, prędkość i odległość oraz zmniejsza ryzyko wypadku w wielu sytuacjach.
Asystent cofania.

Asystent cofania.

Wyjedzie nawet w najtrudniejszych sytuacjach: asystent cofania zapamiętuje ruchy kierownicy z ostatnich 50 m i automatycznie i precyzyjnie cofa pojazd po uprzednio przejechanej trasie.
Asystent parkowania.

Asystent parkowania.

Asystent parkowania wspomagający manewrowanie nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni.
BMW M7.

DANE TECHNICZNE.

BMW iX1 xDrive30.

Moc
w KM (kW) 313 (230)


Przyspieszenie 0-100
km/h w s: 5,7*
Zasięg
w l/100 km: 413-438 km
Maksymalna moc ładowania:
doładowanie od 10 do 80% w ciągu 29 min*
(stacja ładowania o wysokiej mocy)

* Wartość wstępna.

ZAPYTAJ O NOWE BMW iX1.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

BMW iX1 xDrive30*
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 17,3–18,4
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

* Dane wstępne, które mogą ulec zmianie.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wyposażenie dodatkowe. W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

** W pełni elektryczny napęd tej hybrydy plug-in przy temperaturach poniżej 0°C jest dostępny dopiero po przejechaniu kilku kilometrów, gdy akumulator rozgrzeje się do temperatury roboczej.Aktualności.