BMW M-Cars

SAMOCHODY BMW DLA RODZINY.

BMW przez lata budowało swój wizerunek w oparciu o samochody sportowe oraz luksusowe. Jednak bawarska firma bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze zmieniających się potrzeb swoich klientów i dynamicznie dostosowuje do nich ofertę. Każdy młody fan BMW kiedyś dorasta i potrzebuje samochodu rodzinnego. To między innymi dlatego marka spod znaku wirującego śmigła oferuje modele X5 oraz X7.

BMW X5 zadebiutowało w 1999 roku i doczekało się już czterech generacji. Pierwszy SUV marki pozwolił rodzinom zaznać smaku komfortu BMW. Natomiast potężny X7 jest młodym modelem, na który czekało wielu biznesmenów chcących w końcu wozić swoje rodziny w iście prestiżowym stylu. BMW X7 to prawdziwa limuzyna w formie SUVa.

BMW X5 - stworzone na rodzinne wyprawy

Wraz z końcem minionego stulecia, bawarska marka dostrzegła potrzebę wprowadzenia zmian w swojej ofercie. Przemiany społeczne oraz nowe trendy wygenerowały zapotrzebowanie na samochody sportowo-użytkowe, którymi mogłyby podróżować aktywne rodziny. BMW do 1999 roku oferowało przede wszystkim sedany, kombi oraz sportowe coupe. Te samochody jednak nie odpowiadały potrzebom młodych, aktywnych rodzin chcących się oddawać różnym pasjom. Właśnie dlatego, ku zaskoczeniu wszystkich, niemieccy projektanci postawili na SUVa. 

Debiut BMW o terenowych aspiracjach był szokiem, który przekształcił się w imponujący sukces. Tak zrodziła się cała rodzina modeli X. Dziś X3 jest dostępny w czwartej generacji będącej zwieńczeniem ponad dwóch dekad doświadczeń. Bawarski SUV oferuje bardzo przestronne wnętrze dzięki wymiarom nadwozia wynoszącym 4922 cm długości, 2004 cm szerokości oraz 1745 cm wysokości. Rozstaw osi rzędu 2975 cm pozwolił projektantom na wygospodarowanie sporej przestrzeni dla pasażerów.

Bagażnik o pojemności 650 l można powiększyć przez złożenie tylnej kanapy do 1870 l. Taka przestrzeń sprawia, że bez problemu spakujemy bagaże dla całej rodziny na długi wakacyjny wypad. Rodzice małych dzieci wiedzą ile rzeczy trzeba ze sobą zabierać, nawet na krótkie wyjazdy. Dlatego pokaźnych rozmiarów bagażnik jest prawdziwym skarbem samochodu rodzinnego.

BMW X5 - skrojone na różne potrzeby

Dużą zaletą BMW X5 jest szeroki wachlarz wersji korzystających z różnych silników benzynowych oraz wysokoprężnych. Miłośnicy ekologicznych rozwiązań znajdą w ofercie również model hybrydowy X5 xDrive45e, który w cyklu mieszanym może się pochwalić zużyciem paliwa rzędu 1,2-1,7 l/100km. Bazowa wersja X5 xDrive40i zużywa paliwo na średnim poziomie 8,9-10,7 l/100km.

W efekcie otrzymujemy samochód odpowiadający bardzo szerokiemu zapotrzebowaniu. BMW X5 może być autem wykorzystywanym w biznesie, modelem ze sportowym zacięciem oraz rekreacyjnym pojazdem na weekendowe wyprawy. Nawet w najbardziej sportowym wydaniu X5 M możemy bezpiecznie zawieźć dzieci do szkoły, a następnie wyskoczyć na tor wyścigowy pokręcić kilka szybkich okrążeń. A co jeżeli nasza rodzina przerośnie możliwości X5?


BMW X7 - familijna limuzyna

BMW zdecydowało się odpowiedzieć na potrzeby dużych rodzin w dość interesujący sposób. Model X7 jest jednym ze szczytowych osiągnięć bawarskiej marki. Inżynierowie firmy zebrali wszystkie doświadczenia zdobyte przy rozwoju modelu X5 oraz serii 7 i przekuli je w imponującego SUVa X7.

W skrócie to auto można by określić mianem serii 7 w terenowym wydaniu. Czy BMW X7 jest dobrym samochodem rodzinnym? Projektanci marki przewidzieli wersję sześcioosobową oraz siedmioosobową. Pierwsza z nich może się pochwalić ultrakomfortowym wnętrzem dedykowanym raczej zastosowaniom biznesowym. Druga wersja to prawdziwy rodzinny kolos, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym i licznym rodzinom.

Nadwozie o długości 5151 cm, szerokości 2000 cm i wysokości 1805 cm robi wrażenie. Rozstaw osi rzędu 3105 cm pozwolił wygospodarować imponującą przestrzeń, w której siedem osób będzie bardzo komfortowo podróżować. Muskularny tył skrywa bagażnik o pojemności 750 l, który w razie potrzeby powiększymy do 2120 l. Z taką przestrzenią bagażową możemy spokojnie spakować całą rodzinę na wakacyjny wypad i być gotowi na każdą ewentualność.

Potężny SUV o masie ponad 2,5 tony potrzebuje odpowiednich silników. BMW postawiło tu na swoje najmocniejsze jednostki, dzięki czemu klienci mogą wybrać 3-litrowy silnik benzynowy  o mocy 333 KM lub silnik wysokoprężny o tej samej pojemności i mocy 340 KM. Perełką w ofercie jest jednak 4,4-litrowy silnik benzynowy o mocy 530 KM w wersji X7 M50i.

Jak widać, BMW robi naprawdę interesujące samochody rodzinne. Modele X5 oraz X7 pozwalają zabrać rodzinę na wycieczkę i doskonale prezentować się w biznesowej podróży.

ZAPYTAJ O BMW X7

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.