M-Cars Termo Organika

M-CARS PARTNEREM BIZNESOWYM TERMO ORGANIKI.

Firma Termo Organika, została założona w 1997 roku w Mielcu. Od prawie 25 lat dostarcza konsumentom i przedsiębiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Obecnie to największy producent wyrobów izolacyjnych ze styropianu w Polsce, oraz jedno z największych przedsiębiorstw w Europie. 

BMW M-Cars, to firma z ponad 25-letnią tradycją motoryzacyjną, od 10 lat dostarcza swoim klientom samochody BMW marki Premium. Dewizą salonu jest zapewnienie profesjonalnej obsługi i  wysokiej jakości usług swoim klientom.

Współpraca obu firm rozpoczęła się w 2016 r., kiedy to firma Termo Organika poszukiwała niezawodnych pojazdów dla swoich pracowników. Głównie chodziło o znalezienie pojazdów pewnych w terenie, a jednocześnie eleganckich i dobrze wyposażonych. Termo Organika to lider w swojej branży, natomiast marka BMW jest marką Premium w motoryzacji. Wydaje się naturalnym, że firma Termo Organika wybrała na samochody służbowe markę Premium, czyli BMW, można powiedzieć że zadziałało prawo przyciągania.

„W zakresie współpracy doceniamy profesjonalizm, szybkość reakcji i fachową obsługę przez pracowników M-Cars. Tymi cechami odznacza się bez wątpienia pan Adam Sycz – Dyrektor ds. kluczowych klientów, z którym ściśle współpracujemy. Ważne dla nas jest również odpowiednie dopasowanie do naszych potrzeb modeli i wyposażenia samochodów BMW, z których korzystają pracownicy Termo Organiki”  - mówi Adam Schulert – Dyrektor ds. Kontroli i Inwestycji, odpowiedzialny za flotę samochodową w Termo Organice.

Aktualności.