bmw-M-cars-partnerem-biznesowym-velvetcare

BMW M-CARS PARTNEREM BIZNESOWYM VELVET CARE.

Firma Velvet CARE powstała w sierpniu 2013 roku, jednak jej korzenie sięgają 1897 roku, to wtedy, blisko 120 lat wcześniej powstała Papiernia w Kluczach koło Olkusza. W przeciągu ostatnich 20 lat firma i marka Velvet przeszły kilka zmian właścicielskich ale za każdym razem rozwijała się dynamicznie dzięki inwestycji w nowe rynki i  nowoczesną technologię. Obecnie jest jednym z największych producentów wyrobów higienicznych nie tylko w Polsce ale i w całej Europie Środkowo - Wschodniej oraz co równie ważne ulubioną marką Polaków.  

Współpraca pomiędzy firmą Velvet CARE oraz BMW M-Cars rozpoczęła się w 2019 roku. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu doradcy flotowego BMW M-Cars, firma Velvet Care wzbogaciła swoja flotę o dwa nowe modele BMW X5. W ramach pakietu, opiekę nad dostarczonymi pojazdami sprawuje autoryzowany serwis BMW M-Cars.

„Biznesowe podejście doradcy flotowego BMW M-Cars, sprawiły że w zeszłym roku, pomimo pandemii, która niezwykle skomplikowała dotychczasowym rytm produkcyjny, udało nam się odebrać dwa samochody z relatywnie niewielkim opóźnieniem. Dodatkowo w okresie oczekiwania na pojazdy, otrzymaliśmy samochodu zastępcze, które pomogły nam nieprzerwalnie realizować nasze biznesowe projekty.” – mówi Artur Pielak, Prezes Zarządu Velvet Care sp. z o.o.

Szukasz partnera biznesowego? Wypełnij poniższy formularz

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.