BMW M-Cars iX3

BMW iX3 - SPRAWDŹ WYMIARY I DANE TECHNICZNE.

BMW iX3 to pierwsze w pełni elektryczne BMW w kategorii Sport Activity Vehicle. To samochód, który nawet najbardziej wymagających użytkowników potrafi zaskoczyć interesującymi rozwiązaniami i praktycznością. Poznaj wymiary i dane techniczne BMW iX3.

Już na pierwszy rzut oka BMW iX3 pozwala wyróżnić się z tłumu. Oryginalną prezencję podkreślają subtelne detale stylistyczne, jak niebieskie dekoracyjne elementy. Jednak o wyjątkowości tego pojazdu świadczą nie tylko dopracowany w każdym detalu wygląd zewnętrzny, dynamiczna sylwetka czy luksusowe i innowacyjne wnętrze. To samochód, który kryje w sobie wiele praktycznych rozwiązań, a dzięki swojej konstrukcji niestraszna mu żadna droga ani warunki. Sprawdź szczegółowe wymiary i dane techniczne tego modelu.


BMW iX3 – wymiary

Jak sama nazwa wskazuje, pod względem wymiarów iX3 z dotychczasowej gamy modelowej BMW najbardziej powinien przypominać X3. Rzeczywiście oba modele są do siebie zbliżone pod względem wymiarów i mają taki sam rozstaw osi, czyli 2,864 m. Również pod względem szerokości ich wymiary są identyczne i wynoszą 1,891 m oraz 2,138 m przy uwzględnieniu lusterek zewnętrznych. Model iX3 jest jednak dłuższy i nieco niższy, niż jego starszy brat, co sprawia, że optycznie wydaje się jeszcze bardziej opływowy i sportowy. Ma dokładnie 4,734 m długości oraz 1,668 m wysokości.

Mimo tego, że BMW iX3 nie jest największym SUV-em w gamie, miejsce w środku pozwoli wygodnie podróżować pasażerom zarówno na przednich siedzeniach, jak i na tylnej kanapie. Do dyspozycji mają 1,462 m szerokości w pierwszym rzędzie i 1,423 m w drugim. Natomiast przestrzeń pomiędzy linią dachu a siedziskami na wysokość wynosi 1,033 m z przodu oraz 0,978 m z tyłu. Jednocześnie projektantom udało się wygospodarować bagażnik o pojemności aż 510 litrów, co jest doskonałym wynikiem jak na samochód z napędem elektrycznym. W razie potrzeby można tę przestrzeń powiększyć, składając oparcia tylnej kanapy, aż do imponujących 1560 litrów.


BMW iX3 – dane techniczne

Sercem modelu iX3 jest nowoczesny, elektryczny zespół napędowy, który pozwala zachować mu unikalną cechę wszystkich samochodów marki BMW, czyli radość z jazdy. Silnik eDrive generuje aż 286 KM i moment obrotowy 400 Nm. Dzięki temu, ważący 2260 kg samochód potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,8 sekundy. W połączeniu z precyzyjnym układem jezdnym i przemyślaną konstrukcją, określenie Sport Activity Vehicle zdecydowanie znajduje tutaj uzasadnienie.

Tym, co sprawia, że BMW iX3 może stanowić doskonały wybór dla każdego zmotoryzowanego, jest także jego zasięg. Dzięki pojemnemu i wydajnemu akumulatorowi możemy pokonać na jednym ładowaniu aż do 461 km, co pozwala komfortowo wyruszyć nawet w długie trasy. To jednak nie wszystko, dodatkowym atutem jest fakt, że przy korzystaniu ze stacji ładowania wysokiej mocy i maksymalnej mocy ładowania, zasięg 100 km możemy uzyskać w zaledwie 7 minut. Natomiast przy korzystaniu z takiej superszybkiej stacji ładowania, uzupełnienie energii od 0 do 80% zajmie jedynie 36 minut. Model iX3 sprawia, że elektromobilność staje się rzeczywistością na naszych oczach.

Zapytaj o ofertę na BMW iX3

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.