BMW_Individual

BMW INDIVIDUAL – PODKREŚL SWÓJ CHARAKTER

Z ich punktu widzenia ważną rolę odgrywają nie tylko aspekty techniczne (moc silnika, poziom spalania paliwa, napęd na cztery koła, automatyczna/manualna skrzynia biegów itp.). Oprócz tego wciąż istotne pozostają takie kwestie jak na przykład estetyka ora zcałościowy wygląd auta. To właśnie dlatego sporym zainteresowaniem cieszą się takie rozwiązania, jak na przykład wprowadzona przez Dealerów BMW - opcja BMW Individual. Na czym to polega i dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie? Przeczytaj poniższy tekst, by poznać interesujące informacje na ten temat.


BMW Individual – konfigurator BMW.


Zastanawiasz się, czym jest właściwie ta opcja?

BMW Individual to zaawansowany konfigurator BMW, który pozwala na dostosowanie wyglądu samochodu osobowego do indywidualnych potrzeb kierowcy – zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i wewnętrznego auta.

BMW Individual oznacza wyjście ponad standardowy schemat, ponieważ klienci zyskują dzięki temu dostęp do ponad stu różnych wariantów kolorystycznych. Dzięki temu można zastosować taki lakier, który odróżni Twój pojazd od innych pojazdów poruszających się po drogach.

Dostępna paleta barw, które oferuje się w ramach usługi BMW Individual, obejmuje takie rzadko stosowane warianty kolorystyczne jak na przykład: niebieski, ognisty pomarańczowy, stalowy (szary), fioletowy oraz wiele, wiele innych. Więcej informacji na temat różnych dodatkowych rozwiązań znajdziesz w dalszej części tekstu.

Jest to ciekawe rozwiązanie dla miłośników motoryzacji, którzy pragną podkreślić charakter swojego auta. Dzięki opisywanej usłudze wybór staje się znacznie szerszy i bardziej zróżnicowany niż prezentują to salony samochodowe w ramach standardowej oferty. Autoryzowany Dealer BMW M-Cars to miejsce, które może poszczycić się bogatą ofertą nie tylko w zakresie modeli samochodów, ale także wariantów kolorystycznych lakierów oraz wzorów.

Czy Dealer BMW może zaoferować coś więcej niż standardowe rozwiązania? Zdecydowanie tak!


Odpowiednio wybrany lakier w zakresie usługi BMW Individual to niemal gwarancja tego, że Twój samochód będzie wyróżniał się na drodze.

Generalnie można wyróżnić dwa główne rodzaje lakierów – kategorie te są następujące:

  • lakiery metalizowane BMW Individual,
  • lakiery matowe BMW Individual.
Czym charakteryzuje się każdy z tych rodzajów? Przejdź do dalszej części tekstu, by poznać odpowiedź na to pytanie.Lakiery metalizowane BMW Individual


Jeśli chcesz, by Twój samochód BMW lśnił i mienił się blaskiem, warto zdecydować się na jeden z lakierów metalizowanych. Jest to możliwe dzięki specyficznej strukturze tego lakieru. Specjalnie dobrana impregnacja to czynnik, który sprawia, że powierzchnia pokryta lakierem metalizowanym lakierem będzie lśnić w sposób uzależniony od perspektywy, natężenia oświetlenia i kąta padania światła. Nie będzie znaczną przesadą stwierdzenie, że połączenie promieni słonecznych i/lub oświetlenia miejskiego z lakierem metalizowanym zapewni nam grę świateł – taki mix powinien zwrócić na siebie uwagę toczenia i jest wyrazem dobrego stylu.

Dobrym przykładem jest tu odmiana „Citrine Black”. Skąd wynika oryginalność tego rozwiązania? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: barwa "Citrine Black" charakteryzuje się tym, że podczas przejazdu samochodu przez zacienione miejsce może przybrać lekko szary (antracytowy) odcień. Jeżeli wjedziesz w dobrze oświetlone miejsce, Twój pojazd może zyskać niepowtarzalną, złotą poświatę. Jeśli odpowiednio podejdziesz do pielęgnacji Twojego samochodu, przez długi czas pojazd będzie wyglądał tak, jak gdyby dopiero niedawno opuścił nasz salon.


Lakiery matowe BMW Individual.


Odmiany matowe lakierów BMW Individual także zasługują na uwagę. Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się przede wszystkim delikatnym, jedwabistym lśnieniem. Samochód BMW ozdobiony matową wersją lakieru zaczyna przypominać rzeźbę. Omawiane rozwiązanie wyraźnie podnosi walory estetyczne samochodu. Matowe lakiery oferowane w ramach usługi BMW Individual to świetne rozwiązanie w przypadku wszystkich tych, którzy poszukują stonowanych, a jednocześnie rzucających się w oczy – z uwagi na minimalistyczny, elegancki charakter – rozwiązań.


BMW Individual – stylowe dodatki.


Jeśli chodzi o usługę BMW Individual, bez wątpienia najważniejszym – a z pewnością najbardziej rzucającym się w oczy – rozwiązaniem jest matowy lub metalizowany lakier, którym pokrywa się nadwozie (karoserię) samochodu. Owszem, jest to bardzo istotny element decydujący o designie Twojego auta, ale wcale nie jedyny, o którym należy pamiętać. Oprócz tego trzeba mieć na uwadze także różnego rodzaju stylowe dodatki.

Zalicza się do nich między innymi następujące kategorie:

  • osłony na lusterka – nic nie stoi na przeszkodzie, by powierzchnię tych osłon pokryć innym lakierem. Dzięki temu można stworzyć ciekawe połączenie na zasadzie kontrastu. To jeszcze nie wszystko, ponieważ możliwy jest również dobór lusterek z karbonu – dzięki temu samochód uzyska sportowy, nowoczesny wygląd,
  • dodatkowe elementy ozdobne, w tym na przykład klamki zewnętrzne do drzwi samochodu, listwy ozdobne na pokrywę bagażnika, progi itp.,
  • pasy (linie) ozdobne wzdłuż nadwozia, dachu itp. – jeśli zdecydujesz się na inny kolor niż reszta karoserii, możesz uzyskać nietuzinkowe połączenie, oraz wiele, wiele innych.
W ramach BMW Individual możliwe jest również skonfigurowanie wnętrza auta. Sama karoseria to jeszcze nie wszystko – oprócz tego warto zadbać również o stylowe wnętrze samochodu; będzie ono wyrażeniem Twojego stylu. Przykładowo, na uwagę zasługują elementy wykonane z drewna oraz szkła. Dzięki temu takie komponenty jak np. dźwignia skrzyni biegów mogą wyglądać nietuzinkowo i oryginalnie. Oprócz tego można skorzystać również z takich wyszukanych rozwiązań jak na przykład ekskluzywna, skórzana tapicerka. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć wnętrze samochodu na zasadzie kontrastu, w tym na przykład poprzez połączenie elementów w kolorze białym-czarnym lub czerwonym-granatowym. Dzięki temu możesz dostosować styl swojego samochodu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i upodobaniami.


BMW  - zaawansowany konfigurator BMW.


Pojazdy skonfigurowane w oparciu o system BMW Individual można znaleźć w takich miejscach jak nasze, autoryzowane salony Dealera BMW M-Cars. Jeśli zainteresowała cię ta oferta, odwiedź salon BMW – z pewnością się nie zawiedziesz! Nasi pracownicy z pewnością pomogą w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb, które podkreśli charakter Twojego auta i sprawi, że jego design będzie wyjątkowy.

Zapytaj o ofertę BMW Individual

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.