BMW M-Cars i3

BMW i3 - SPRAWDŹ WYMIARY I DANE TECHNICZNE.

Chociaż widok BMW i3 na ulicach nie należy już do rzadkości, to wciąż jest to samochód, który odznacza się wyjątkowym indywidualizmem. Futurystyczne linie nadwozia pozwalają mu wyróżnić się z tłumu. 

Co jeszcze kryje nowe BMW i3? Poznaj jego wymiary i dane techniczne.

BMW i3 to samochód łączący w sobie wiele przeciwności. Z jednej strony mamy do czynienia z niedużym pojazdem, który doskonale będzie radził sobie w miejskich warunkach, z drugiej zaś, dzięki zaskakująco dużemu zasięgowi, pozwoli bez większych obaw wyruszyć w trasę. Elegancka, nowoczesna stylistyka jest jednocześnie dynamiczna i pełna charakteru. Chociaż gabaryty są nieduże, to i3 potrafi zaskoczyć przestronnością i wszechstronnością. Poznaj szczegółowe wymiary i dane techniczne tego modelu.

BMW i3 – wymiary

BMW i3 występuje w standardowej wersji oraz usportowionej i3s. Chociaż oba są do siebie bliźniaczo podobne, różnią się detalami. W podstawowej wersji model ten ma długość 4,011 m, natomiast i3s jest o 5 mm krótsze. Usportowiony model jest także o 8 mm niższy i mierzy 1,590 m. Jeżeli chodzi o szerokość, to licząc ją z lusterkami zewnętrznymi wyniki są identyczne: 2,039 m. Natomiast pod względem szerokości samego nadwozia standardowa wersja jest o 16 mm węższa, niż sportowa i ma 1,775 m. Jednocześnie, aby zapewnić jeszcze bardziej sportowe wrażenia z jazdy, BMW i3s zostało obniżone o 10 mm względem standardowego i3.We wnętrzu w obu wersjach znajdziemy w zasadzie identyczną ilość miejsca. Odległości pomiędzy siedzeniami a linią dachu są identyczne i wynoszą 1,006 m w przednim rzędzie oraz 0,946 m w tylnym. Jednocześnie obie wersje mają taki sam rozstaw osi, wynoszący 2,570 m. Różnic nie znajdziemy także w momencie, kiedy będziemy chcieli zapakować bagaże. W podstawowym układzie tak i3 jak i i3s dysponują 260 litrami pojemności bagażnika z możliwością powiększenia przestrzeni do 1100 litrów poprzez złożenie oparcia tylnej kanapy.

BMW i3 – dane techniczne

Niektórym BMW i3 może na pierwszy rzut oka wydawać się niepozorne, jednak jego właściwości jezdne i dynamika oddają ducha bawarskiej marki. Bezpośredni układ kierowniczy potrafi dostarczyć wielu emocji, a prężnie zsynchronizowane silniki elektryczne zapewniają bardzo dobrą dynamikę. Już w podstawowej wersji i3 generuje maksymalną moc 170 KM i maksymalny moment obrotowy 250 Nm, co pozwala rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 7,3 s. Dodatkowe 14 KM i 20 Nm maksymalnego momentu obrotowego w sportowej wersji i3s skracają sprint do setki o 0,4 s.Ze względu na swoje nieduże gabaryty, BMW i3 jest postrzegane przede wszystkim jako samochód miejski i rzeczywiście doskonale odnajduje się w takich warunkach, dzięki swojej zwrotności, dynamice, a także 1-stopniowej automatycznej skrzyni biegów. Dzięki rekuperacji, także pod względem zasięgu dobrze radzi sobie właśnie w mieście. Z drugiej strony, przy zachowaniu odpowiedniego stylu jazdy i warunków, można osiągnąć nawet 279-283 km zasięgu w BMW i3s oraz 285-308 km w i3. Takie liczby pozwalają nie tylko na jazdę miejską, ale również umożliwiają swobodne wyruszenie w dłuższe trasy.

Poproś o ofertę na BMW i3.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.